yeti777 napisał(a):

Szczerze powiem, że zupełnie ich nie rozumiem.
Ale najbardziej mnie rozwala, że w artykule zdanie z forum traktowane jest jak zdanie ogółu - wszystkich kibiców Hutnika. To tak jakby wnioskować o zdaniu Wiślaków po lekturze naszego forum.