Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#807
Stary 30.10.2008, 20:30
yeti777 napisał(a):Wyświetl post
Kibice Hutnika raczej niepochlebnie się wypowiadają o całej imprezie i nie chcą meczów Ekstraklasy (jak to piszą - WC) u siebie

http://www.mmkrakow.pl/2582/2008/10/...category=sport
Szczerze powiem, że zupełnie ich nie rozumiem.

Ale najbardziej mnie rozwala, że w artykule zdanie z forum traktowane jest jak zdanie ogółu - wszystkich kibiców Hutnika. To tak jakby wnioskować o zdaniu Wiślaków po lekturze naszego forum.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując