Wyświetl pojedynczy post
KeepItSimpleStupied
Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 30.10.2008, 20:14
A tak na marginesie, to nie jest zaległa pierwsza kolejka, tylko 11 kolejka. Tak zdecydował PZPN, co by rozgrywki zaczynały się od kolejki nr.1. No ale to akurat najmniej ważne, jaki to jest numer kolejki. Liczą się 3 punkty, no i trzeba pokazać, że w Krakowie, Krakowie, Krakowie, gdzie najlepsi kibice w Polsce są...
Odpowiedz cytując