czesiu napisał(a):

|
Raczej koniecznie, gdyż nie sądze aby przykładowy Norweg pałał chęcią gry w OE. Z całym szacunkiem do naszego kraju, ale jest zasadnicza różnica między poziomem życia we Francji, Norwegii a Polską.
|
Z pierwsza częścią mogę się zgodzić,nasza liga może nie być dla niego szczytem marzeń .
Ale poziom życia ? Nie wiem w jakich ty warunkach mieszkasz ,ale mu żyło będzie się dobrze,a Kraków przykładowo to piękne miasto .
Zrozumiałbym gdybyś napisał że w Francji cieplej a liga cieszy się dużym prestiżem , to zgoda .
Niech ta liga nasza zacznie wyglądać jakoś i tu głównie chodzi o estetykę,stadiony bo reszta to już pójdzie niemal sama ze zmianami opinii ,odbioru czy przypływem pieniędzy .
Wracając do przykładowego Norwega ,nie każdy niezły piłkarz jest z każdej strony oblegany i w takiej sytuacji Wisła ma duże szanse,ale to też trzeba wyłożyć za pewne przynajmniej bańkę za transfer .