Temat
:
[KOSZYKARKI] Wisła Kraków 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Snakes
Banita
Od: 07.2008
Skąd: 1-osobowy fan club
Offline
#
80
30.10.2008, 19:46
Patrzac na wyniki naszej grupy to grupe wygra zapewne Bourges Basket a my z Halcion Avenida bedziemy walczyc o 2 miejsce
Snakes
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Snakes