Wyświetl pojedynczy post
piotr 0704 dortmund
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3218
Stary 30.10.2008, 19:38
kuba-wisla napisał(a):Wyświetl post
co do dobrych antyvirow to tylko Avast! wystarczy sie zarejestrowac i dostajemy za free cd key. Mam od pol roku i nie nazekam
Avast. Ja uzywam od 2 lat i rowniez goraco polecam.
Stan , sciagnij nam paru konkretnych pilkarzy.
Odpowiedz cytując