Wyświetl pojedynczy post
kuba-wisla
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3215
Stary 30.10.2008, 18:57
CREATIVE ZEN 4GB <-- może ktoś powiedzieć coś na temat tej mp4'ki? czytalem juz kilka opinii na jej temat ale im wiecej tym lepiej . A może polecicie jakieś podobne (duży ekran, ładna jakość,niska cena ale mogłabybyć lepsza bateria)?


co do dobrych antyvirow to tylko Avast! wystarczy sie zarejestrowac i dostajemy za free cd key. Mam od pol roku i nie nazekam
Powód: Wisła Kraków!
Ostatnio edytowane przez kuba-wisla : 30.10.2008 o godz. 18:58.
Jazda Jazda Jazda BIAŁA GWIAZDA!!!!!!!!
Odpowiedz cytując