Mam takie dwa lapy na tapecie ->
http://www.bitcomputer.pl/product.php?id=9087 i
http://www.bitcomputer.pl/product.php?id=9691 .
Co możecie o nich powiedzieć? I co ogólnie sądzicie o Belinei jako producencie laptopów? Bo nie mam zielonego pojęcia o nic
PS Laptop ma być do zastosować tylko biurowych, z gier to co najwyżej Chessmaster (informatyzuje najstarszy pierwiastek rodziny, czyli dziadka

.