Wyświetl pojedynczy post
dżeja
Junior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#278
Stary 30.10.2008, 18:45
Mam takie dwa lapy na tapecie -> http://www.bitcomputer.pl/product.php?id=9087 i http://www.bitcomputer.pl/product.php?id=9691 .

Co możecie o nich powiedzieć? I co ogólnie sądzicie o Belinei jako producencie laptopów? Bo nie mam zielonego pojęcia o nic

PS Laptop ma być do zastosować tylko biurowych, z gier to co najwyżej Chessmaster (informatyzuje najstarszy pierwiastek rodziny, czyli dziadka.
Ostatnio edytowane przez dżeja : 30.10.2008 o godz. 18:50.
Odpowiedz cytując