Wyświetl pojedynczy post
yeti777
Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#804
Stary 30.10.2008, 18:12
Kibice Hutnika raczej niepochlebnie się wypowiadają o całej imprezie i nie chcą meczów Ekstraklasy (jak to piszą - WC) u siebie

http://www.mmkrakow.pl/2582/2008/10/...category=sport
Odpowiedz cytując