Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
yeti777
Member
Od: 05.2008
Offline
#
804
30.10.2008, 18:12
Kibice Hutnika raczej niepochlebnie się wypowiadają o całej imprezie i nie chcą meczów Ekstraklasy (jak to piszą - WC) u siebie
http://www.mmkrakow.pl/2582/2008/10/...category=sport
yeti777
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do yeti777
Odwiedź stronę domową użytkownika yeti777!
Znajdź inne posty napisane przez yeti777