Wyświetl pojedynczy post
maTyS.
Bene Nati
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 30.10.2008, 17:22
nie ma co się napinać,dyskutować wystarczy pooglądać filmiki z poprzedniej ich wizyty w Krakowie i odpowiednio się nakręcić.ja byłem pod wrażeniem ich dopingu naprawdę.dlatego też myślę że kto ma wiedzieć ten wie co to za mecz i wie po co przyjdzie na niego.tyle ode mnie.
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
Odpowiedz cytując