Wyświetl pojedynczy post
e
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 30.10.2008, 17:00
Boguski i tak by nie mogl zagrac z Ruchem.


Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ruch dwa razy ostro pocisnał nam u nas ,wiec to my mamy ich teraz zgniesc dopingiem!!
A ostatnio to oni nas zgnietli ?


: )))


kibicowsko mecz nr 1 w tej rudzie. pilkarsko tez bedzie emocjonujaco, nic tylko sie wybrac.
Ostatnio edytowane przez e : 30.10.2008 o godz. 17:03.
Odpowiedz cytując