Boguski i tak by nie mogl zagrac z Ruchem.
Wojtas napisał(a):

|
Ruch dwa razy ostro pocisnał nam u nas ,wiec to my mamy ich teraz zgniesc dopingiem!!
|
A ostatnio to oni nas zgnietli ?
: )))
kibicowsko mecz nr 1 w tej rudzie. pilkarsko tez bedzie emocjonujaco, nic tylko sie wybrac.