Wyświetl pojedynczy post
sorel
Banita
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3209
Stary 30.10.2008, 16:31
Kordel napisał(a):Wyświetl post
Zna ktoś może dobra stronke z grami na komórke(Sony Ericsson) ?
poszukaj na http://darkwarez.pl/forum/viewforum....46bab1f91c9695

ogolnie wszystko na gsm, ale mozesz wybrac Twoja rozdzielczosc i napewno troche gier znajdziesz
Odpowiedz cytując