Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
sorel
Banita
Od: 02.2008
Offline
#
3209
30.10.2008, 16:31
Kordel
napisał(a):
Zna ktoś może dobra stronke z grami na komórke(Sony Ericsson) ?
poszukaj na
http://darkwarez.pl/forum/viewforum....46bab1f91c9695
ogolnie wszystko na gsm, ale mozesz wybrac Twoja rozdzielczosc i napewno troche gier znajdziesz
sorel
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez sorel