Wyświetl pojedynczy post
ameo
Junior Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3208
Stary 30.10.2008, 16:28
uher napisał(a):Wyświetl post
wszyj w szale magnesy, natomiast do ściany przyklej na dwustronnych nalepkach blaszki. Wszyscy tak robią.
ale jak ? mam rozpruc szal na jego krawedzi, wszadzic tam magnez tak zeby ' nie latal ' i blache na sciane ?
moze i wszyscy tak robia, ale to bedzie moj pierwszy raz
jak mi sie uda i mi ktos wytlumaczy dokladnie jak.
Odpowiedz cytując