uher napisał(a):

|
wszyj w szale magnesy, natomiast do ściany przyklej na dwustronnych nalepkach blaszki. Wszyscy tak robią.
|
ale jak ? mam rozpruc szal na jego krawedzi, wszadzic tam magnez tak zeby ' nie latal ' i blache na sciane ?
moze i wszyscy tak robia, ale to bedzie moj pierwszy raz

jak mi sie uda i mi ktos wytlumaczy dokladnie jak.