FajQ napisał(a):

Pytanie bardziej do graczy.Jak możliwe jest zhakowanie konta steam jeżeli nie podawałem nigdzie hasla itp !!.
2 Czy możliwe jest zhakowanie poczty na interia.pl ?
Chyba ktoś mnie okradł....
|
a nie masz żadnego "robaka" w komputerze? typu keylogger czy temu podobne albo logowałeś sie u "kolegi"?