Wyświetl pojedynczy post
maTyS.
Bene Nati
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 30.10.2008, 15:46
panowie jest prośba mam zadanie na historie i 3 podpunkty do niego :

1 który z przywilejów uważam za najważniejszy
2 jakie były przyczyny nadanie tego przywileju
3 jakie byly przyczyny nadawania przywilejow (dla polski , mieszczan,szlachty,króla,chłopa)

jakby ktoś miał info strony linki materiały bardzo proszę o pomoc !

dzięki wielkie DrewniaQ.
Powód: thx
Ostatnio edytowane przez maTyS. : 30.10.2008 o godz. 16:23.
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
Odpowiedz cytując