panowie jest prośba mam zadanie na historie i 3 podpunkty do niego :
1 który z przywilejów uważam za najważniejszy
2 jakie były przyczyny nadanie tego przywileju
3 jakie byly przyczyny nadawania przywilejow (dla polski , mieszczan,szlachty,króla,chłopa)
jakby ktoś miał info strony linki materiały bardzo proszę o pomoc !
dzięki wielkie DrewniaQ.