Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#685
Stary 30.10.2008, 14:17
Pierwszej polowy nie ogladalem ale kobita moja com ja zarazil meczami, mowila mi ze gra wygladala calkiem niezle -pomijajac oczywiscie brak goli.
Druga juz widzialem, rewelacji jakiejs nie bylo ale zle tez nie bylo.
Wyglalismy i to sie liczy.
Szkoda tylko ze sklad z pierwszej polowy nie potwierdzil dobrej gry golami a stalo sie to dopieor po wprowadzeniu Zienia i Lobo - zamydli to troche obraz, no ale dobrze ze w koncu sie przelamali.

Co do spornych sytuacji to karnego nie bylo a podanie do bramkarza jak dla mnie kwalifikowalo sie na rzut wolny ale mniejsza z tym.

Teraz 2 mecze u siebie - 6 punktow do zdobycia i bedzie gitara.

ps
Marszalku , moze masz racje z tym brakiem koncepcji ale jak narazie nie dano mu zbyt wielu szans na powazne zmiany w tym zespole a to jest nieuniknione, jesli gra ma wygladac lepiej.
2,3 konkretnych grajkow - tego trzeba trenerowi.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 30.10.2008 o godz. 14:39.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując