|
Nie wiem skąd to ciągłe .......enie o zwolnieniu Skorży,czy oprócz pismaków np. z zarządu,RN,czy innych w ogóle o tym wspominał ?
Jeśli tak chciałbym się dowiedzieć gdzie.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|