Temat
:
[KOSZYKARKI] Wisła Kraków 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Krzysztof
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: tak
Offline
#
78
30.10.2008, 13:21
fotki z meczu: Wisła II Kraków - Korona Kraków
http://wisla.blogspot.com/2008/10/ko...ow-korona.html
Krzysztof
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krzysztof
Odwiedź stronę domową użytkownika Krzysztof!
Znajdź inne posty napisane przez Krzysztof