Temat
:
Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
matiiinh
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
327
30.10.2008, 12:39
jeden z moich kolegów był we środę już o 5 rano i dostał termin na za tydzień, ale inny kumpel też był we środę o 5 rano i egzamin miał za miesiąc
matiiinh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matiiinh
Znajdź inne posty napisane przez matiiinh