Temat
:
[zaległa 1. kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów, niedziela 02.11, godz. 17.00
Wyświetl pojedynczy post
donPedro23
Senior Member
Od: 04.2006
Skąd: R22
Offline
#
1
30.10.2008, 12:20. [zaległa 1. kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów, niedziela 02.11, godz. 17.00
Widzę, że jeszcze nie ma to zakładam temat. Po zwycięstwie w PP z Górnikiem przyszedł czas na Ruch Chorzów (niedziela, 17.00). Dyskusję czas zacząć.
Od razu pytam czy na tym meczu będzie zbiórka na bębny
(może mały off, ale to ważna sprawa)
donPedro23
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do donPedro23
Znajdź inne posty napisane przez donPedro23