Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 30.10.2008, 11:12
Snakes napisał(a):Wyświetl post
Cala czwroka to "jedno i to samo".Wszyscy umoczeni ,wszyscy nie majacy pojecia o nowoczesnej pilce.Boniek taki niby nowoczesniejszy a wały z Widzewem sam robił .Wyobrazacie sobie Late ktory reformuje system szkolenia mlodziezy w Polsce,szkoli sedziow i daje kase na edukowanie mlodych trenerow?
Otóż to. Czym tu się podniecać przecież to tylko zmiana pudru, zgnilizna jest i była cały czas taka sama. Wogóle czym tutaj się przejmować. Powiem Wam ,ze za rok będą rozmawiać z Lato, a ten chłopiec ze wsi będzie opowiadał jak to dużo zrobił przez ten rok, ale tego nie widać. Poza tym ludzie nie oszukujmy się, aby podjąć jakiekolwiek dziania i zmiany należy być mocnym mentalnie, przygotowanym merytorycznie i mieć charyzmę ,aby uderzyć w pewne grupy interesów. Tutaj żadnej zmiany nie będzie, bo być nie może.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując