Snakes napisał(a):

Cala czwroka to "jedno i to samo".Wszyscy umoczeni ,wszyscy nie majacy pojecia o nowoczesnej pilce.Boniek taki niby nowoczesniejszy a wały z Widzewem sam robił .Wyobrazacie sobie Late ktory reformuje system szkolenia mlodziezy w Polsce,szkoli sedziow i daje kase na edukowanie mlodych trenerow?
|
Otóż to. Czym tu się podniecać przecież to tylko zmiana pudru, zgnilizna jest i była cały czas taka sama. Wogóle czym tutaj się przejmować. Powiem Wam ,ze za rok będą rozmawiać z Lato, a ten chłopiec ze wsi będzie opowiadał jak to dużo zrobił przez ten rok, ale tego nie widać. Poza tym ludzie nie oszukujmy się, aby podjąć jakiekolwiek dziania i zmiany należy być mocnym mentalnie, przygotowanym merytorycznie i mieć charyzmę ,aby uderzyć w pewne grupy interesów. Tutaj żadnej zmiany nie będzie, bo być nie może.