jova napisał(a):

Czyli jest "tylko" najlepszym trenerem jakiego Wisła może mieć. No to rzeczywiście trzeba go zwolnić...
|
Napisałem wyraźnie,że jest najlepszy na jakiego obecnie stać Wisłę. Także napisałem, że wobec brakó kogoś lepszego musi zostać. Czytaj ze zrozumieniem proszę.
Gdyby można było zamienić go na kogoś lepszego to sam bym się podpisywał pod tym, aby zwolnić Skorże. Ale tylko dlatego ,ze on już nie ma koncepcji na prowadzenie tej drużyny.