Cala czwroka to "jedno i to samo".Wszyscy umoczeni ,wszyscy nie majacy pojecia o nowoczesnej pilce.Boniek taki niby nowoczesniejszy a wały z Widzewem sam robił .Wyobrazacie sobie Late ktory reformuje system szkolenia mlodziezy w Polsce,szkoli sedziow i daje kase na edukowanie mlodych trenerow?
