Tak, zwycięstwo Laty jest najbardziej prawdopodobnym scenariuszem.
Czy dobrym dla polskiej piłki - wydaje się że niewiele się zmieni, niemniej czas pokaże.
Jeśli jednak chodzi o osobę samego Laty to słuchając jego wypowiedzi dochodzę do wniosku, że powinny być jednak jakieś ograniczenia w sprawowaniu ważnych, publicznych funkcji ze względu na kryterium inteligencji.
Nikt mu nie zabierze, że był jednym z najlepszych polskich piłkarzy w historii niemniej bystrzak to z niego nie jest.
Pamiętam fragment jednej z ostatnich wypowiedzi: "rozmowy z Ekstraklasą S.A powinny być...mmmm...obopólne"

Ale to oczywiście sprawia, że jest idealnym kandydatem do sterowania z drugiego szeregu i pewnie o to chodzi.
Ponoć też współpracuje już z Tymochowiczem, także pewnie wkrótce będzie pięknie opalony.