Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#582
Stary 30.10.2008, 09:27
Kuba gra mimo złamanego nosa
Teraz to jak Batman i Hanibal Lecter w jednym
http://www.sport.pl/pilka/77,65081,5...nej_masce.html

bójcie się Szwaby
Powód: ops
Ostatnio edytowane przez szorstki : 30.10.2008 o godz. 09:31.
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując