Wyświetl pojedynczy post
spirit
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków 303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#217
Stary 30.10.2008, 09:26
Myślałem, czy by nowego tematu nie założyć, w końcu mamy dzisiaj nie lada wydarzenie, ale po krótkim zastanowieniu doszedłem do wniosku, że ten temat pasuje jak ulał.

WYBORY W PZPN !!

Jak dla mnie zwycięstwo kogoś innego niż Lato będzie dużym zaskoczeniem. Wszystko zostanie po staremu. Co najwyżej, wzorem świętokrzyskiego oddziału PZPN, powstanie za 3 lata komisja, mająca powołać specjalną komisję ds. wszczęcia ogólnej debaty nad powołaniem specjalnej komórki mającej za cel zbudowanie boiska treningowego w Kozich Ząbkach.
Feci quod potui faciant meliora potentes
Odpowiedz cytując