Myślałem, czy by nowego tematu nie założyć, w końcu mamy dzisiaj nie lada wydarzenie, ale po krótkim zastanowieniu doszedłem do wniosku, że ten temat pasuje jak ulał.
WYBORY W PZPN !!
Jak dla mnie zwycięstwo kogoś innego niż Lato będzie dużym zaskoczeniem. Wszystko zostanie po staremu. Co najwyżej, wzorem świętokrzyskiego oddziału PZPN, powstanie za 3 lata komisja, mająca powołać specjalną komisję ds. wszczęcia ogólnej debaty nad powołaniem specjalnej komórki mającej za cel zbudowanie boiska treningowego w Kozich Ząbkach.