Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 30.10.2008, 08:46
Wynajem całego domku to bardzo fajna sprawa. Ale powiem Ci, że teraz będzie już o to bardzo ciężko. Z tego co się orientuję to takie oferty są rozchwytywane i trzeba się nimi interesować i zaliczki wpłacać już na przełomie sierpnia i września.. Ale jak masz w życiu trochę szczęścia, to może uda Ci się jeszcze coś znaleźć
Odpowiedz cytując