Temat
:
Masz pytanie? Chcesz zapytać o radę? Pytaj tutaj. Temat informacyjny
Wyświetl pojedynczy post
zasolanin
Member
Od: 01.2005
Skąd: Oświęcim
Offline
#
15
30.10.2008, 08:06
Będzie można gdzieś na necie oglądnąć dzisiejszy mecz naszych koszykarek?
JAZDA JAZDA JAZDA W OŚWIĘCIMIU-BIAŁA GWIAZDA!!!!
zasolanin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zasolanin
Znajdź inne posty napisane przez zasolanin