Wyświetl pojedynczy post
zasolanin
Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Oświęcim

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 30.10.2008, 08:06
Będzie można gdzieś na necie oglądnąć dzisiejszy mecz naszych koszykarek?
JAZDA JAZDA JAZDA W OŚWIĘCIMIU-BIAŁA GWIAZDA!!!!
Odpowiedz cytując