Wyświetl pojedynczy post
Wislak_Dymek
100 ZŁOTYCH DŁUGU
 
Od: 08.2008
Skąd: ENGLAND

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 30.10.2008, 01:40
Odp do JOKER słuchaj na Wisłę nie mogę jeździć nawet jakbym chciał więc to czy jadę gdzie indziej czy nie to dla was nie robi różnicy nie chcecie żebym sie pokazywał na R22 to tego nie będę robił więc po co ta cała polemika na temat że jadę tu i tam a że na Wisłę nie będę chodził , nie będę bo sobie tego nie życzą pewne osoby z KRK a nie że ja tak wybrałem i przerzucam sie na inny klub .
Na nic sie nie przerzucam tylko przestałem być kibicem jakiej kolwiek drużyny piłkarskiej i tak zostaje bo to porostu nie dla mnie jest temat i ja sie do tego nie nadaje i koniec kropka .
To jest ostatni post na tym forum