Wyświetl pojedynczy post
AOT
Droga jeszcze długa...
 
Od: 10.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3200
Stary 30.10.2008, 01:19
Genio napisał(a):Wyświetl post
mozesz polepszyc filtracje powietrza przez wnetrze obudowy, mozesz rowniez zmniejszyc taktowanie procesora i zmniejszyc napiecie na procesor [w celu zmniejszenia temperatury], mozna rowniez wyczyscic radiator z wentylatorem
super, a mógłbyś to przetłumaczyć na słowa dla mnie zrozumiałe ?
tzn fajnie, ze moge to zrobic, ale powiedz mi JAK MAM TO ZROBIC ?
Ostatnio edytowane przez AOT : 30.10.2008 o godz. 01:22.
Odpowiedz cytując