Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 30.10.2008, 00:22
Wislak_Dymek napisał(a):Wyświetl post
żal czytać to co piszecie ale powiem wam tak że nie jestem za żadną drużyną i mogę sobie jeździć gdzie tylko mi sie podoba czy to będzie Lech , Legia czy inna drużyna jak będę sobie chciał to będę jeździł gdzie mi sie tylko podoba i tyle w temacie bo żal czytać to co piszecie . Bez Odbioru < PS jeżeli można proszę moderatorów o usunięcie mojego użytkownika )
Większego frajerstwa to dawno u nikogo nie widziałem

zmień sobię w profilu - skąd bo Reymonta obrażasz a jeszcze bardziej d3
Powód: D3
Ostatnio edytowane przez Chorynatrzykolory : 30.10.2008 o godz. 00:23.