Wislak_Dymek napisał(a):

|
żal czytać to co piszecie ale powiem wam tak że nie jestem za żadną drużyną i mogę sobie jeździć gdzie tylko mi sie podoba czy to będzie Lech , Legia czy inna drużyna jak będę sobie chciał to będę jeździł gdzie mi sie tylko podoba i tyle w temacie bo żal czytać to co piszecie . Bez Odbioru < PS jeżeli można proszę moderatorów o usunięcie mojego użytkownika )
|
Większego frajerstwa to dawno u nikogo nie widziałem
zmień sobię w profilu - skąd bo Reymonta obrażasz a jeszcze bardziej d3