Wyświetl pojedynczy post
Wislak_Dymek
100 ZŁOTYCH DŁUGU
 
Od: 08.2008
Skąd: ENGLAND

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.10.2008, 00:11
żal czytać to co piszecie ale powiem wam tak że nie jestem za żadną drużyną i mogę sobie jeździć gdzie tylko mi sie podoba czy to będzie Lech , Legia czy inna drużyna jak będę sobie chciał to będę jeździł gdzie mi sie tylko podoba i tyle w temacie bo żal czytać to co piszecie . Bez Odbioru < PS jeżeli można proszę moderatorów o usunięcie mojego użytkownika )