Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#673
Stary 30.10.2008, 00:06
Najlepszy był sędzia... gdybym sam nie widział tego co wyprawia to pewnie bym nie uwierzył w czyjeś relacje...

W Wisła - w swoim stylu, dużo wiatru, słaba skuteczność.
Odpowiedz cytując