Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 29.10.2008, 23:45
Poczytałem oficjalne forum i temat dotyczący odcinka Pandemic (gdzieś na southparkstudios.com), zwróćcie uwagę że praktycznie nikomu się on nie podobał, piszą że praktycznie ani raz się nie śmiali...
Odpowiedz cytując