Temat
:
Krakowskie Inwestycje
Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
Od: 07.2004
Offline
#
121
29.10.2008, 23:36
wkręcacie mnie,
to nie możliwe, by w Krakowie powstało coś podobnego do metra
a to zdjęcie, to fotomontaż - od razu widać
Siwy_89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Siwy_89
Odwiedź stronę domową użytkownika Siwy_89!
Znajdź inne posty napisane przez Siwy_89