Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#668
Stary 29.10.2008, 23:29
Krótki komentarz z mojego punktu widzenia.

Brawa dla piłkarzy za walkę do końca, wyszarpali to zwycięstwo pokonując swoje słabości.

Szacunek dla trenera Skorży za kopnięcie w zadek Cantoro i podziękowanie mu po 45'.



Ale na chłodno, mizeria. Nasze wykańczanie akcji to farsa. To co Brożek zrobił w pierwszej połowie gdy przekładał sobie na 10 metrze 3 sekundy piłkę z prawej na lewej nie jest śmieszne tylko tragiczne.

Piłkarze się gubią na boisku. Boguski biegał częstokroć 5 metrów obok Brożka. Lub Cleber z lewej obrony wyprowadza piłkę a przed nim w linii na długości 30 metrów ustawiają się po kolei Diaz, Boguski, Brożek. Baszczu ma piłkę a Małecki zamiast uciec do linii lub ruszyć do przodu schodzi do środka chowając się z pola widzenia. Trener każe im tak grać? Mam nadzieję że nie.

Pomysłu z Marcelo i Diazem nie próbujmy już więcej przy mocniejszym zespole.


Trochę ponarzekałem. Jeszcze raz gratulacje i podziękowania za wygraną dla zespołu.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując