Temat
:
Wisła w Pucharze Polski i Pucharze Ekstraklasy 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Kwaki
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
667
29.10.2008, 23:20
Moze to, ze mecz sie nie zaczal o czasie bylo spowodowane meczem Legii? Bo z tego co widze to dosc dlugo trwal.
Kwaki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kwaki
Znajdź inne posty napisane przez Kwaki