Temat
:
Wisla W Championship Managerze!
Wyświetl pojedynczy post
szkodi94
Junior Member
Od: 10.2008
Offline
#
2
29.10.2008, 22:55
A oto jak bedzie wygladac nowa wersja gry:
http://championshipmanager.co.uk/shownews.php?id=416
http://www.getmanaging.com/forums/in...showtopic=2889
szkodi94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szkodi94
Znajdź inne posty napisane przez szkodi94