Temat: Nasza klasa
Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 29.10.2008, 22:46
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Może rozwiniesz? Ja tam nie widzę nic śmiesznego.
Bo to nie jest śmieszne tylko żenujące... Rozwinąć? OK. Idiotą trzeba być, żeby po pierwsze: zakładać w ogóle taki profil, po drugie: zaprosić taki profil do znajomych, po trzecie: wysyłać takiemu profilowi prezenty, które bądź co bądź kosztują. Tyle. Żal i koniec. Pokolenie JP2...