Lysy napisał(a):

|
Może rozwiniesz? Ja tam nie widzę nic śmiesznego.
|
Bo to nie jest śmieszne tylko żenujące...

Rozwinąć? OK. Idiotą trzeba być, żeby po pierwsze: zakładać w ogóle taki profil, po drugie: zaprosić taki profil do znajomych, po trzecie: wysyłać takiemu profilowi prezenty, które bądź co bądź kosztują. Tyle. Żal i koniec. Pokolenie JP2...