|
mam takie pytanko dotyczące działu Wisła Kraków - inne dyscypliny
czy nie dało by się ustawić tematów o innych sekcjach jako tzw. przylepiony ?chodzi mi o koszykarki , koszykarzy i siatkarki
ułatwiło by przeglądanie forum , nie trzeba by było szukać tych tematów , natomiast propnowałbym usunięcie tematów
Wybory najładniejszej Siatkarki WISŁY ENION KRAKÓW , Wybory najładniejszej Koszykarki WISŁY CAN-PACK KRAKÓW - straciły już one na aktualności
licz na odezwe pozdro
|