Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.10.2008, 22:21
osobiście nie wierzę by stawką tego meczu miała być posada M. Skorży. Bez jaj.

A prócz awansu do następnej rundy jest jeszcze jeden plus dzisiejszego meczu, oszczędzamy sobie słuchania sobie co poniektórych mądrych i zawsze nam życzliwych komentatorów o surowej lekcji, rewanżu, wyższości czy czego tam jeszcze Kasperczaka nad starym klubem.
Głupoty by niektórzy wypisywali, wymyślili by niejeden tekst, który niby Kasperczak powiedział.

A i samemu Ąnriemu też taki wyniczek nie zawadzi, bo drogę do przebycia pokazuje.


Odpowiedz cytując