|
osobiście nie wierzę by stawką tego meczu miała być posada M. Skorży. Bez jaj.
A prócz awansu do następnej rundy jest jeszcze jeden plus dzisiejszego meczu, oszczędzamy sobie słuchania sobie co poniektórych mądrych i zawsze nam życzliwych komentatorów o surowej lekcji, rewanżu, wyższości czy czego tam jeszcze Kasperczaka nad starym klubem.
Głupoty by niektórzy wypisywali, wymyślili by niejeden tekst, który niby Kasperczak powiedział.
A i samemu Ąnriemu też taki wyniczek nie zawadzi, bo drogę do przebycia pokazuje.
|