Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.10.2008, 22:15
Coach napisał(a):Wyświetl post
2:2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zartuje
Przeczytałem to po meczu a serce podeszło mi do gardła, już sie bałem, że coś przeoczyłem Bez takich żartów na przyszłość

Gnietli ładnie, Paweł coś dzisiaj za pewny siebie był, gdyby bardziej sie spiął do przerwy by miał hattricka. No ale jest zwycięstwo
Ostatnio edytowane przez Kamson : 29.10.2008 o godz. 22:20.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując