Coach napisał(a):

2:2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zartuje
|
Przeczytałem to po meczu a serce podeszło mi do gardła, już sie bałem, że coś przeoczyłem

Bez takich żartów na przyszłość
Gnietli ładnie, Paweł coś dzisiaj za pewny siebie był, gdyby bardziej sie spiął do przerwy by miał hattricka. No ale jest zwycięstwo
