Wyświetl pojedynczy post
Mrsnh
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 29.10.2008, 22:08
Snakes napisał(a):Wyświetl post
W Górniku widac jakosc Kasperczaka.Grali dokladniej od nas ,ale juz nawet Gornik ma bardziej ofensywnych pilkarzy od nas.Oby Boguski nie mial kontuzji jakiejs powaznej
gdzie ty widziales tych ofensywnych graczy Gornika ? oO
Odpowiedz cytując