Temat
:
Wisła w Pucharze Polski i Pucharze Ekstraklasy 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Illargui
Senior Member
Od: 06.2008
Offline
#
658
29.10.2008, 22:06
co za ironia losu, że to właśnie Łobo i Zieńczuk stali się jednymi z bohaterów tego meczu
, choć słowo "bohater" jest jednak chyba na wyrost
Illargui
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Illargui
Znajdź inne posty napisane przez Illargui