Stanlej13 napisał(a):

|
No to póki co pan Maciek uratował sobie posadę...
|
Mam nadzieję, że ten mecz nie był o posadę. Nie chce im się wierzyć, że Cupiał nadal myśli o takich głupotach. Tyle razy już to przerabialiśmy i nigdy nie kończyło się dobrze.
Szacunek dla Skorży za to co zrobił . Dajcie gościowi zawodników do ofensywy, bo nie ma się jak chłopina wykazać
