Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#653
Stary 29.10.2008, 22:03
Stanlej13 napisał(a):Wyświetl post
No to póki co pan Maciek uratował sobie posadę...
Mam nadzieję, że ten mecz nie był o posadę. Nie chce im się wierzyć, że Cupiał nadal myśli o takich głupotach. Tyle razy już to przerabialiśmy i nigdy nie kończyło się dobrze.
Szacunek dla Skorży za to co zrobił . Dajcie gościowi zawodników do ofensywy, bo nie ma się jak chłopina wykazać
..
Odpowiedz cytując