Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#640
Stary 29.10.2008, 21:58
Trzeba kombinować. W takiej ogórkowej lidze Skorża powinien rotować składem niczym Benitez nota bene jego ulubieniec. Baszczu może grać na środku z Marcelo a na prawej Singlar. A Diaz na środku defensywy tez elegancko wyglądał w meczu z Barcą.
..
Odpowiedz cytując