Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#636
Stary 29.10.2008, 21:54
Najbardziej mnie przeraza mnie fakt, ze to, co dotychczas bylo nasza najwieksza bronia czyli para swietnych stoperow dziala teraz na szkode druzynie. Nie wiem co im sie obu stalo, ale kiepsko to wyglada.
Odpowiedz cytując