Neon napisał(a):

|
Nie musieli zaraz do Niemiec jechać. Wystarczyło do Kielc czy Lubina ... w naszym kraju już tez jest się na czym wzorować.
|
Bez przesady, na Kielcach to ja bym nie proponował wzorować się nikomu. Ten Paragon wygląda o wiele przytulniej niż szkieletor kielecki. Poza tym w Kielcach niepotrzebnie marnowali kasą na dach który nie spełnia swej funkcji bo jest za wysoko i stadion jest przewiewny . A jak wiadomo piździ jak w kieleckim. Jedynym plusem Kielc nad Paragonem jest ilość miejsc.