Wyświetl pojedynczy post
Q13SON
Senior Member
 
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 29.10.2008, 21:35
Neon napisał(a):Wyświetl post
Nie musieli zaraz do Niemiec jechać. Wystarczyło do Kielc czy Lubina ... w naszym kraju już tez jest się na czym wzorować.
Bez przesady, na Kielcach to ja bym nie proponował wzorować się nikomu. Ten Paragon wygląda o wiele przytulniej niż szkieletor kielecki. Poza tym w Kielcach niepotrzebnie marnowali kasą na dach który nie spełnia swej funkcji bo jest za wysoko i stadion jest przewiewny . A jak wiadomo piździ jak w kieleckim. Jedynym plusem Kielc nad Paragonem jest ilość miejsc.
Odpowiedz cytując