Temat
:
Wisła w Pucharze Polski i Pucharze Ekstraklasy 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
manson777
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
11
29.10.2008, 21:23
grzesiek632
napisał(a):
po tych durnych doniesieniach prasowych to az sie boje myslec co sie moze stac jesli przegramy ten mecz;/
nic sie nie stanie. Po prostu Cupial zamiast przewietrzyć szatnię przewietrzy pokój trenerski.
Jak zwykle
manson777
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do manson777
Znajdź inne posty napisane przez manson777