Wyświetl pojedynczy post
manson777
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.10.2008, 21:23
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
po tych durnych doniesieniach prasowych to az sie boje myslec co sie moze stac jesli przegramy ten mecz;/
nic sie nie stanie. Po prostu Cupial zamiast przewietrzyć szatnię przewietrzy pokój trenerski.
Jak zwykle
Odpowiedz cytując