Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
cortezz
Banita
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
542
29.10.2008, 21:02
dokladnie to przez tych co mają slabe łącza. minimum 2 MB/s reszta wypad. poda ktos na jakim kanale leci ten mecz na sopcast?. ****a pierwszy mecz u siebie opuszczony i nie da sie oglądac dramat!!!!!!
cortezz
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez cortezz