Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#586
Stary 29.10.2008, 21:01
Wygramy, bo ile można cisnąć bez gola ? No chyba ze narazimy sie na kontre, ale nie zanosi sie.
Nie mamy na ławce Barreto, nie mamy innego srodkowego pomocnika (Mączynskiego nie licze).

Małecki zle wykonuje rozne, ale gra dobrze, beda z niego ludzie, szkoda tylko ze jest tak niski ...

Odpowiedz cytując