|
Wygramy, bo ile można cisnąć bez gola ? No chyba ze narazimy sie na kontre, ale nie zanosi sie.
Nie mamy na ławce Barreto, nie mamy innego srodkowego pomocnika (Mączynskiego nie licze).
Małecki zle wykonuje rozne, ale gra dobrze, beda z niego ludzie, szkoda tylko ze jest tak niski ...
|